dt-alp-tolga-cintav Dt. Alp Tolga Cintav Dt. Alp tolga Cintav,2020 yılından bu yana Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde Diş hekimi olarak hizmet vermektedir. İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Dt. Alp Tolga Cintav

Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı Dt. Alp Tolga Çintav 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1997 yılında mezun olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji anabilim dalında araştırma görevlisi olarak görev aldı ve master programını tamamladı. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. 2006-2012 yılları arasında Antalya'da özel muayenehane işleterek meslek hayatına devam etti. 2016-2020 yılları arasında Myra Diş kliniğinde çalışmıştır.

Genel diş hekimliğinin yanında Smile Design alanlarında hizmet vermektedir. Pek çok kongre ve seminerlere katılmış ve tamamlanma sertifikası almıştır. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip etmektedir.

Dt. Alp Tolga Cintav, 2020 yılından bu yana Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

  • Oral Diagnoz
  • Radyoloji
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Kongre ve Seminerler

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği bünyesinde hizmet veren Dt. Alp Tolga Cintav'ın mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

1997

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1997 yılında mezun olmuştur.

2019

Antlara Dental Kliniği ile Çalışma

Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde 2020 yılında diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2021

Antlara Dental Clinic

Antalya-Lara da şehir merkezinde konuşlu Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Oral Diagnoz, Radyoloji, Dijital Gülüş Tasarımı

Tüm AntlaraDental Hekimleri <