dt-dilek-aksu-guler Dt. Dilek Aksu Güler Dt. Dilek Aksu Güler, implantoloji, Dijital Gülüş Tasarımı, Kozmetik Diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Dt. Dilek Aksu Güler

Dt. Dilek Aksu Güler 1982 yılında Isparta'da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. INTERNATIONAL CONGRESS OF ORAL IMPLANTOLOGIST derneğinin üyesidir.

Gülüş Tasarımı konseptinin uygulayıcısı olan Dilek Aksu Güler, implantoloji, dijital gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Londra, Almanya ve İsviçre'de yabancı hastalara seminerler vermiştir. Bir çok yurtiçi ve yurtdışı kongreye konuşmacı ve katılımcı olarak katılmıştır. Kongre ve seminerlere katılmış birçok sertifika almaya hak kazanmıştır.

Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Dilek Aksu Güler ITI sitesinden gelişmeleri takip etmektedir. Antlara Diş Kliniği'nin aynı zamanda mesul müdürlüğünü yapmaktadır. Dilek Aksu Güler, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

  • Estetik Diş Hekimliği
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Kaplama, Zirkonyum, Porselen
  • Kongre ve Seminerler

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hizmet veren hekimimiz mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

2005

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur.

2006

Antlara Dental Klinik Kuruluşu

Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni kurmuş, Antalya ilinde diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2020

Antlara Dental Clinic

Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Digital smile design, dijital gülüş tasarımı, implantoloji, lamina uygulamaları tedavisi, diş beyazlatma, zirkonyum porselen kronlar, Platelet Rich Fibrin uygulaması, diş kaplama, kozmetik diş hekimliği

Tüm AntlaraDental Hekimleri <