uzm-dt-ugur-agar Dt. Uğur Ağar Uzm. Dt. Uğur Ağar, Telsiz Ortodonti (İnvisalign) ilgi alanıdır. Kliniğimizde ortodonti tedavileri ile ilgili görev yapmaktadır. İletişim

İletişim Bilgileri

AntlaraDental

Çalışma Saatleri

Pzt - Cum: 9:00 - 20:00
Cumartesi: 9:00AM - 17:00
Pazar: Kapalı

Uzm. Dt. Uğur Ağar

Uzm. Dt. Uğur AĞAR, 1974 Antakya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Uğur AĞAR, ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde tamamlayıp, İstanbul GATA'da ve Erciyes Üniversitesi'nde Yrd.Doçent olarak görevde bulunmuştur.

Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. Türk Ortodonti Derneği üyesidir. 3 tanesi yurt içi dergilerinde, 5 tanesi yurt dışı dergilerde olmak üzere bilimsel yayınları bulunmaktadır. Tek taraflı mandibular birinci molar çekim sonrası mandibular üçüncü molar açı ve pozisyondaki değişiklikler, headgear apareyine uyumda psiko-sosyal faktörlerin rolü, hızlı maksiller genişleme zamanlaması nedeniyle burun hava yolu değişiklikleri Makale konularından bazılarıdır.

1998 yılından 2019 yılına kadar birçok mesleki sertifikaya sahip olmuştur. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Uğur AĞAR'ın, Telsiz Ortodonti (invisalign) ilgi alanıdır. Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğ'nde ağırlıklı olarak ortodonti tedavileri ile ilgili görev yapmaktadır.

Dt.Uğur Ağar, halen Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

  • Ortodonti
  • Invsalign
  • Horlama Apareyi
  • Estetik Diş Hekimliği
  • 8 Bilimsel Makale

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği bünyesinde hizmet veren Dt. Uğur Ağar'ın mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

1998

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Dt.Uğur AĞAR ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

2018

Antlara Dental Kliniği ile Çalışma

2018 yılında Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile yolları kesişmiş, diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2021

Antlara Dental Clinic

Antalya/Lara da şehir merkezinde konuşlu Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.


Uzmanlık Alanları

Ortodonti, Invisalign, Endodonti, Çene Bozukluğu, Estetik Diş Hekimliği

Tüm AntlaraDental Hekimleri <