Antlara dental whatsapp

Estetik Diş Hekimi Dt. Dilek Aksu Güler
Hollywood Smile, İmplant Tedavileri Uzmanı
Antalya

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Dt. Dilek Aksu Güler, implantoloji, dijital gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği Antalya

Dt. Dilek Aksu Güler, implantoloji, dijital gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğinin kurucu diş hekimidir.

İletişim Bilgileri

Klinik
(530) 202-6868

E-mail
smile@antlaradental.com

Dt. Dilek Aksu Güler, 1982 yılında Isparta'da doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur. Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. INTERNATIONAL CONGRESS OF ORAL IMPLANTOLOGIST derneğinin üyesidir.

Gülüş Tasarımı konseptinin uygulayıcısı olan Dilek Aksu Güler, implantoloji, dijital gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir. Londra, Almanya ve İsviçre'de yabancı hastalara seminerler vermiştir. Bir çok yurtiçi ve yurtdışı kongreye konuşmacı ve katılımcı olarak katılmıştır. Kongre ve seminerlere katılmış birçok sertifika almaya hak kazanmıştır.

Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Dilek Aksu Güler ITI sitesinden gelişmeleri takip etmektedir. Antlara Diş Kliniği'nin aynı zamanda mesul müdürlüğünü yapmaktadır. Dilek Aksu Güler, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

  • Estetik Diş Hekimliği
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Kaplama, Zirkonyum, Porselen
  • Kongre ve Seminerler

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde hizmet veren hekimimiz mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur.

Antlara Dental Klinik Kuruluşu

Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'ni kurmuş, Antalya ilinde diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

Antlara Dental Clinic

Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Digital smile design, dijital gülüş tasarımı, implantoloji, lamina uygulamaları tedavisi, diş beyazlatma, zirkonyum porselen kronlar, Platelet Rich Fibrin uygulaması, diş kaplama, kozmetik diş hekimliği

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu