Dişlerinizin görünümü sizi mutsuz mu ediyor?

Kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar gülüşünüzü tasarlamak içindir. Her iki tedavi de aynı hedefe ulaşır ve gülüşünüzü tasarlar. Kaplamalar, çatlamış, çarpık, renksiz veya kötü şekilli dişlerinizin önüne yapıştırılmış özel seramik kaplamalardır.

Bright Smiles | Parlak Gülüşler İletişim

Dental Lamine Diş Kaplama SSS

Lamina Diş Kaplama - Antalya

Hayır. Kompozit bağın en iyi özelliklerinden biri şudur: "herhangi bir diş yapısını çıkarmaya gerek yoktur. Bu, dişinizde herhangi bir hasar olmadığı anlamına gelir. Kompozit kaplama tedavisinin bir diğer en iyi özelliği ağrısız bir tedavidir. Ayrıca, bu tedaviyi ağrısız hale getirmek için herhangi bir enjeksiyon kullanmaya gerek yoktur.

Dişlerinize ne kadar iyi baktığınıza bağlı olarak, ortalama olarak kompozit kaplama 3-8 yıl sürer. Gülüşünüzün güzel kalmasını sağlamak için, tedaviden sonra diş hekiminizi düzenli olarak her 6 ayda bir ziyaret etmenizi öneririz.

Sorunuzun cevabı dişlerinizin durumuna bağlıdır. Tedavi beklentilerinize dayanarak, diş hekimimiz randevunuzda sizin için en iyi tedavi planını söyleyecektir. Çarpık dişlerinizi onarmak istiyorsanız, kompozit kaplama, dişlerinizin görünümünü iyileştirmek için hızlı, ağrısız ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Bu kısa ve orta vadeli düzeltme seçeneği minimal olarak kabul edilir, çünkü kompozit kaplama malzemesini diş yüzeyinize düzgün bir şekilde yapıştırmak için sadece az miktarda sağlıklı diş azaltma gereklidir. Kompozit kaplamalar en sık 1 ila 2 saat içinde hafif çarpık, düzensiz, boşluklu/aralıklı veya renksiz dişler gibi kusurları düzeltmek için kullanılır.

Bu sorunun cevabı, diş tedavinizden beklentilerinize ve hayalinizdeki gülümseme için ne kadar beyaz ve parlak istediğinize bağlıdır.

Kompozit kaplama için, kozmetik diş hekimimiz, istenen şekil, boyut ve rengi elde etmek için estetik kompozit reçine malzemesini diş yüzeyinize sanatsal olarak keser. Kompozit kaplama işlemi tek bir randevuda (1-2 saat) tamamlanır.Dişinizin ve diş yapınızın herhangi bir şekilde çıkarılmasını gerektirmez. Öte yandan, porselen kaplamalar, deneyimli laboratuvarımız tarafından bir diş laboratuarında, kontakt lens ince seramik parçaları üretmek için en iyi porseleni kullanarak yapılır ve daha sonra kozmetik diş hekimimiz diş yüzeyinize porselen kaplama yapıştırır. Porselen kaplama tedavisi için, tamamlamak için 3 randevu gereklidir. Porselen kaplamalar yaklaşık 10 yıl sürer. Kompozit kaplamalar ortalama 3-8 yıl sürer.

Hap Bilgi Bölümü

Kaplamalar, çatlamış, çarpık, renksiz veya kötü şekilli dişlerinizin önüne yapıştırılmış özel seramik kaplamalardır. Dişleri çarpık, kırık, araları açık gibi sebeplerle gülüşüne estetik bir görünüş katmak için dişlerinizin üzerine kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar yapılarak gülüşünüzü tasarlanması içindir.

Diş kaplaması tedavileri hakkında detaylı bilgi almak için ... iletişim

Kaplama tedavisi 5 gün sürer ve 3 randevu alır, size sadece dişlerinizin yıllarca keyfini çıkarmak kalacaktır.

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için tıklayın.

Bright Smiles by Antlara

Antalya'da lamina diş kaplama tedavisi ve Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antlara Dental Kliniği kalitesi ve tecrübesi büyük fark sağlıyor!

16+ yıl lamina diş kaplama tecrübemiz ile diş sağlığınızı koruyoruz.


Antlara Dental Polikliniği

Porselen Yaprak Diş Kaplaması!

Lamina Kaplama

Diş Tedavisinde 16+ yılı aşkın tecrübe!

Antalya Porselen Kaplama

Dilerseniz Kompozit yapıştırma.

Antalya Diş Kaplama Merkezi

Mutlu Gülüşlere İlk Adımı Atın!

Siz de Antlara Dental'in sunduğu BrightSmile çözümleri ile mutlu, özgüvenli, estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Mesajınız Gönderildi! En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Mesajınız Gönderildi! En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Web Form
antlara dental clinic bright smile

Güvenle Gülümsemek Herkesin Hakkı!

Dişlerinizin şeklini ve boyutunu iyileştirerek mi? Ya da sadece dişleriniz arasındaki boşlukları doldurarak mı? Ya da çarpık dişlerini tamir ederek mi? İşte kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar gülüşünüzü tasarlamak içindir. Her iki tedavi de aynı hedefe ulaşır ve gülüşünüzü güzelleştirir.

Porselen Yaprak Kaplama

Bizim sizin için tercihimiz, en gelişmiş porselen kaplama türü olan Emax kaplamalardır ...

- Antlara Dental

Kompozit Yapıştırma

Kompozit yapıştırma, herhangi bir delme, enjeksiyon olmaksızın 1 ziyarette tamamlanır ...

- Kompozit Yapıştırma

Özgürce Gülümse

Amacımız, dişlerinizin estetiğini ve gücünü geliştirmek veya işlevlerini arttırmaktır ...

- Gülüş Tasarımları

Porselen Yaprak Kaplama - Antalya

Hollywood Gülüşünüz Antlara’da

Antlara, samimi ekibiyle ve son teknoloji kliniğimizde en iyi Hollywood gülüş tasarımını sağlamada önde gelen gülüş Kliniğidir. Dr. Dilek Aksu Güler, kozmetik diş hekimliği ile hastalarına güzel doğal gülümsemelere yardımcı olma konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahiptir. Son teknoloji kliniğimiz, Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Müdürlüğü tarafından düzenli olarak düzenlenmekte ve izlenmektedir. Türkiye'de Uluslararası Sağlık Turizmi sertifikasına sahip birkaç diş Kliniğinden biriyiz.

Güvenle gülümsemek ister misiniz?

Dişlerinizin şeklini ve boyutunu iyileştirerek mi? Ya da sadece dişleriniz arasındaki boşlukları doldurarak mı? Ya da çarpık dişlerini tamir ederek mi? Daha sonra kompozit yapıştırma veya porselen kaplamalar gülüşünüzü tasarlamak içindir. Her iki tedavi de aynı hedefe ulaşır ve gülüşünüzü tasarlar.

Dişlerinizin görünümü sizi mutsuz mu ediyor?

Neden porselen kaplamalarımızı veya kompozit kaplamalarımızı düşünmüyorsunuz? Kaplamalar, çatlamış, çarpık, renksiz veya kötü şekilli dişlerinizin önüne yapıştırılmış özel seramik kaplamalardır. Antlara'da birçok kaplama türü olmasına rağmen, sizin için tercihimiz en gelişmiş porselen kaplama türü olan Emax kaplamalardır.

Son on yılda yapıştırma sistemleri ve seramik teknolojisindeki hızlı gelişmeler sayesinde gülüş tasarımı kavramı devrim yarattı. Mükemmel gülüşünüzü tasarlamak için laboratuvarımızdaki ekibimiz sizin için 0.3 mm – 0.9 mm'lik minimum diş azaltma gerçekleştirir.

Porselen Yaprak Kaplamalar

Antlara'da sizin için tercihimiz, en gelişmiş porselen kaplama türü olan Emax kaplamalardır. Ivoclar Vivadent'in (dünyanın en iyi markası) patentli lityum Disilikatı, kozmetik diş hekimliği için bir devrimdir. Emax porselen kaplamalar, şimdiye kadar yüksek mukavemet, estetik ve hafifliğin mükemmel bir karışımıdır. Emax porselen kaplamalar özel olarak yapılır ve dişlerinizin yüzeyine yapıştırılır. Amaç, dişlerinizin estetiğini ve gücünü geliştirmek veya işlevlerini arttırmaktır. Emax porselen kaplamalar seramik olduğundan, yüksek mukavemet ve dayanıklılıkları emax kaplamaların oldukça ince tabakalarda üretilmesini mümkün kılar. Bu, Emax kaplamaların en büyük avantajlarıdır, çünkü kozmetik diş hekimi dişlerinizi neredeyse hiç hazırlamaz (delmez). Emax kaplamaların yapıştırılması ile yapılır. Bu nedenle, kaplamalar ve dişleriniz arasındaki bağ, dişinizin iç kısmına yapışmaktan çok daha güçlüdür. Kaplamaların tedavisi 5 gün sürer ve 3 randevu alınır, ancak etkisi yıllarca kalır (ortalama 10 yıl veya daha fazla).

Kompozit Yapıştırma

Kompozit yapıştırmanın (kompozit kaplamalar) tedavisi, dişinizin boyutunu, şeklini ve rengini iyileştirmek veya dişleriniz arasındaki boşlukları doldurmak için dişinizin yüzeyine kompozit reçine (estetik diş malzemesi) ekleyerek çalışır. Kompozit yapıştırma, herhangi bir delme veya enjeksiyon olmaksızın 1 ziyarette tamamlanır. İdeal olarak, bu tedavi diş beyazlatma işleminden hemen sonra yapılır, böylece kompozit bağın beyaz dolgu malzemesini doğal dişinizin yeni, daha beyaz tonuyla eşleştirebiliriz.Sevdiğiniz gülümsemenin tadını çıkarın ve özgüveninizi yeniden kazanın

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve daha fazla bilgi almak için implant ve ortodonti makalelerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Gülümsemeni daha ne kadar saklayacaksın?

Gülümsemeni saklamak zorunda değilsin. Bugün randevunuzu alın ve mükemmel gülüşünüzün tadını çıkarın.

Hayalinize Ve Etkileyici Gülümsemenize Doğru giden yolda Heyecan Verici 3 Adım

01

Randevu

Güzel gülümseme dönüşümünüze doğru ilk adım, son derece deneyimli uzman kozmetik diş hekimimizle irtibata geçmektir.

02

Muayene & Planlama

Diş hekimi dişlerinizi muayene edecek ve en iyi gülüş tasarımınızı yapmak için tedavi seçeneğini sizlerle paylaşacaktır.

03

Gülümseyin

İnce porselen yapraklar dişinizin yüzeyine yapıştırılır ve dişin şeklini ve boyutunu mükemmel bir şekilde değiştirir.

WE DESIGN YOUR PERFECT SMILE

Bright Smiles with AntlaraDental!

Surprisingly great smiles, get started right now.

ONLINE WHATSAPP HATTI 530-202-68-68
BİZE ULAŞIN