Telsiz Ortodonti - Invisalign

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan (diş teli kullanılmadan, diş telsiz bir görüntü almak maksadıyla) görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir. Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1-2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Bright Smiles | Işıldayan Gülüşler İletişim
antalya telsiz-ortodonti-invisalign

Telsiz Ortodonti Invisalign - Antalya

Estetik Diş Tedavi Uygulamaları - Antalya

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Görünüşünüzü değiştirecek bir gülümseme için hazırsanız, cevap Invisalign. Bu alanda birçok seçenek olmasına rağmen, hiçbir tedavi Invisalign kadar rahat ve işe yarar değildir.

Evet. Telsiz Ortodonti - Invisalign tekniği son derece güvenli ve yan etkisi yoktur.

Clear-Aligner, invisalign ve orthoclear teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmeyen şeffaf plaklar ile düzeltilebilmektedir. Clear Aligner tedavisinde, bilgisayar ortamında dizayn edilen bu damaklıklar her ay için 3 adet set-up edilip 1 ve 2 hafta gibi sürelerle değiştirilip dişlerin arzu edilen ideal pozisyona gelmesini sağlamaktadır.

Hap Bilgi Bölümü

Yemek yerken çıkarılabildiği, kolayca temizlenebildiği ve ağızda farkedilmediği için braketlere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Invisalign, günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur.

İletişim

Telsiz Ortodonti - Invisalign iyileşme süreci 1-2 hafta olmakla beraber hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir.

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ekibi olarak 15 yılı aşkın süre boyunca elde ettiğimiz başarılı diş sağlığı operasyonlarına ait fotoğraflar için lütfen tıklayınız.

Fotoğraf Galerisi

Antlara Dental Diş Kliniğinde kaliteli doğru hızlı tedaviyi bulacaksınız.

Antalya diş hekimi ihtiyacınız olması durumunda; Lara / Antalya'da bulunan tam teşekküllü Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

Hayalinize Ve Etkileyici Gülümsemenize Doğru giden yolda Heyecan Verici 4 Adım

01

X ray, ağız içi ve ağız dışı fotoğraflarınızın alınması

02

3 Boyutlu tarayıcı ile dişlerinizin taranması

03

Tedavinin 3 boyutlu olarak planlanması

04

Plakların hazırlanıp hastaya teslim edilmesi

Sağlıklı dişlere sahip olmak ve daha fazla bilgi almak için implant ve ortodonti makalelerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Mutlu Gülüşlere İlk Adımı Atın!

Siz de Antlara Dental'in sunduğu BrightSmile çözümleri ile mutlu, özgüvenli, estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Mesajınız Gönderildi! En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Mesajınız Gönderildi! En yakın zamanda size geri dönüş sağlayacağız.
Web Form
antlara dental clinic bright smile
dentist-ugur-agar

Ortodontist Uzm. Uğur Ağar

Uzm. Dt. Uğur AĞAR, 1974 Antakya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Uğur AĞAR ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde tamamlayıp, İstanbul GATA'da ve Erciyes Üniversitesi'nde görevde bulunmuştur...

Uzm.Dt. Uğur AĞAR Hastalarımız ne dedi?