Antlara dental whatsapp

Diş Hekimi
Dt. Cafer Şahbaz

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Diş Hekimi Cafer Şahbaz

Diş Hekimi Cafer Şahbaz, Endodonti, Restoratif Diş Tedavisi, İmplantoloji, Direkt ve İndirekt Kompozit Restorasyonlar, Laminate Veneer Kron, E-Max, Translüsent Zirkon, Lazer Bleaching, Digital Smile Design, All on 6 ve All on 4 alanlarına ilgi duymakta ve bu alanlarda çok sayıda hastanın tedavisini üstlenmektedir.

İletişim Bilgileri

Klinik
(530) 202-6868

E-mail
smile@antlaradental.com

Cafer Şahbaz, Afyonkarahisar’a bağlı Emirdağ ilçesinde doğdu. İlköğretimine Emirdağ Fatih İlköğretim Okulu'nda başladı ve ortaokul ile lise öğrenimini Emirdağ Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne kabul edildi.

2005 yılında Diş Hekimliği Fakültesi'nden yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. 2005-2006 yılları arasında Mardin'de, 2006-2008 yılları arasında ise Diyarbakır'da kendi kliniğinde çalıştı. Aynı zamanda 2007 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Endodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı ve tezini 'Kök Kanal Tedavisinde Kullanılan Farklı İrrigasyon Sistemlerinin Smear Tabakası Üzerindeki Etkinliklerinin Değerlendirilmesi' konusunda tamamlayarak, 2011 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden doktora derecesi ile mezun oldu. 28 Aralık 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı uzmanlık belgesini aldı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı'na doçent olarak atandı.

Yabancı dili İngilizce olan Cafer Şahbaz’ın 9 uluslararası hakemli dergide, 13 ulusal hakemli dergide ve 17 uluslararası bilimsel toplantıda sunulan bilimsel makale, bildiri ve posteri bulunmaktadır. Endodonti, Restoratif Diş Tedavisi, İmplantoloji, Direkt ve İndirekt Kompozit Restorasyonlar, Laminate Veneer Kron, E-Max, Translüsent Zirkon, Lazer Bleaching, Digital Smile Design, All on 6 ve All on 4 alanlarına ilgi duymakta ve bu alanlarda çok sayıda hastanın tedavisini üstlenmektedir.

  • Endodonti
  • Restoratif Diş Tedavisi
  • İmplantoloji
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Direkt ve İndirekt Kompozit Restorasyonlar
  • Laminate Veneer Kron

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde hizmet veren hekimimiz mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun olmuştur.

Uzmanlık

2011 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden doktora derecesi ile mezun oldu. 28 Aralık 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı uzmanlık belgesini aldı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı'na doçent olarak atandı.

Antlara Dental Clinic

Antalya-Lara da şehir merkezinde konuşlu Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Endodonti, Restoratif Diş Tedavisi, İmplantoloji, Direkt ve İndirekt Kompozit Restorasyonlar, Laminate Veneer Kron, E-Max, Translüsent Zirkon, Lazer Bleaching, Digital Smile Design, All on 6 ve All on 4

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu