Antlara dental whatsapp

Diş Hekimi
Dt. Merve Ulutaş

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Diş Hekimi Merve Ulutaş

Diş Hekimi Merve Ulutaş, çocuk diş hekimliği, endodonti, estetik ve fonksiyonel diş hekimliği, implant üstü protezler alanlarına ilgi duymakta ve bu alanlarda çok sayıda hastanın tedavisini üstlenmektedir.

İletişim Bilgileri

Klinik
(530) 202-6868

E-mail
smile@antlaradental.com

Diş hekimimiz Merve Ulutaş Konya ilinin Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini Ereğli'de tamamladı. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.

Öğrencilik yıllarında çizim yapmaya ve estetiğe olan ilgisini keşfetti. Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı konularında çalışmalarını sürdürdü. 2023 yılından itibaren Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde çocuk diş hekimliği, endodonti, estetik ve fonksiyonel diş hekimliği, implant üstü protezler alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Çizim yapmayı, astrolojiyi ve insan psikolojisi üzerine okumalar yapmayı seven Merve Ulutaş, alanında kendini sürekli geliştirmeye ve yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Uzmanlık Alanları

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Diş Kaplamaları
  • Endodonti
İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu