Antlara dental whatsapp

Uzm. Dt. Uğur Ağar

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Ortodonti, telsiz ortodonti, şeffaf plak (invisalign) tedavisi, estetik diş hekimi, Ortodontist Uzm. Dt. Uğur Ağar Antalya

Uzm. Dt. Uğur Ağar, ortodonti, telsiz ortodonti (invisalign) ilgi alanıdır. Kliniğimizde ortodonti tedavileri ile ilgili hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Klinik
(530) 202-6868

E-mail
smile@antlaradental.com

Uzm. Dt. Uğur AĞAR, 1974 Antakya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Uğur AĞAR, ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde tamamlayıp, İstanbul GATA'da ve Erciyes Üniversitesi'nde Yrd.Doçent olarak görevde bulunmuştur.

Türk Diş Hekimleri Birliği Antalya Diş Hekimleri Odası üyesidir. Türk Ortodonti Derneği üyesidir. 3 tanesi yurt içi dergilerinde, 5 tanesi yurt dışı dergilerde olmak üzere bilimsel yayınları bulunmaktadır. Tek taraflı mandibular birinci molar çekim sonrası mandibular üçüncü molar açı ve pozisyondaki değişiklikler, headgear apareyine uyumda psiko-sosyal faktörlerin rolü, hızlı maksiller genişleme zamanlaması nedeniyle burun hava yolu değişiklikleri Makale konularından bazılarıdır.

Genel diş hekimliğinin yanında Smile Design alanlarında hizmet vermektedir. Pek çok kongre ve seminerlere katılmış ve tamamlanma sertifikası almıştır. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip etmektedir.

1998 yılından 2019 yılına kadar birçok mesleki sertifikaya sahip olmuştur. Modern dünyada teknoloji ile diş hekimi gelişmelerini yakından takip eden Uğur AĞAR'ın, Telsiz Ortodonti (invisalign) ilgi alanıdır. Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğ'nde ağırlıklı olarak ortodonti tedavileri ile ilgili görev yapmaktadır.

Dt.Uğur Ağar, halen Antlara Ağız ve Diş Sağlığı kliniği bünyesinde diş hekimi olarak hizmet vermektedir.

  • Ortodonti
  • Invsalign
  • Horlama Apareyi
  • Estetik Diş Hekimliği
  • 8 Bilimsel Makale

Eğitim Bilgileri

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği bünyesinde hizmet veren hekimimiz mesleki safahati ve eğitim bilgileri;

Diş Hekimliği Mezuniyeti

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Dt.Uğur AĞAR ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Antlara Dental Kliniği ile Çalışma

2018 yılında Antalya'nın Lara ilçesi, şehir merkezinde konuşlu bulunan Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ile yolları kesişmiş, diş hekimi olarak görev yapmaya başlamıştır.

Antlara Dental Clinic

Antalya/Lara da şehir merkezinde konuşlu Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde diş tedavileri faaliyetlerine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Ortodonti, Invisalign, Endodonti, Çene Bozukluğu, Estetik Diş Hekimliği

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu