Antlara dental whatsapp

Diş Hekimi
Dt. Furkan Yağcıoğlu

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Diş Hekimi Furkan Yağcıoğlu

Diş Hekimi Furkan Yağcıoğlu, estetik ve fonksiyonel gülüş tasarımı alanında uzmanlaşarak, implant üstü all on 4 ve all on 6 protezler konusunda tedavilerine devam ediyor.

İletişim Bilgileri

Klinik
(530) 202-6868

E-mail
smile@antlaradental.com

Diş hekimi Furkan Yağcıoğlu, Antakya/Hatay'da dünyaya geldi. İlk ve orta eğitimini Hatay'da tamamladıktan sonra, İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.

Estetik gülüş tasarımı ve implant üstü protezler alanında uzmanlaştı. Çalışma hayatı süresince deneyim kazandı ve mesleğindeki becerilerini geliştirdi.

2023 yılından itibaren Antlara Ağız Diş Sağlığı Polikliniği'nde çalışmaktadır. Burada estetik ve fonksiyonel gülüş tasarımı alanında uzmanlaşarak, implant üstü all on 4 ve all on 6 protezler konusunda tedavilerine devam ediyor. Hastalarının memnuniyeti ve sağlığı her zaman önceliğidir.

Mesleği dışında, boş zamanlarında balık tutmayı çok sever. Doğayla iç içe olmak ve hobi olarak balık tutmak onu rahatlatır ve motivasyonunu arttırır.

Hastalarına daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli olarak kendini geliştirmeye ve yenilikleri takip etmeye devam etmektedir. Yoğun klinik temposundan zaman bulabildiğinde mutlaka mesleki eğitimlere katılmaktadır.

Uzmanlık Alanları

  • Dijital Gülüş Tasarımı
  • Estetik Diş Hekimliği
  • All on 4 & 6 İmplant Üstü Protez Tedavileri
  • Diş Kaplamaları
İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu