Antlara dental whatsapp

Antlara Dental - Kurumsal

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya.

Antlara Dental Hakkında, diş kliniği Antalya
Antlara Diş Kliniği, diş tedavileri Antalya

Antlara Dental

Antlara Dental,diş tedavileri alanındaki yenilikleri yakından takip eden, çeşitli sempozyumlara katılarak kendini sürekli geliştiren diş hekimlerinden oluşan ekibiyle, etik anlayışına ve insan sağlığına öncelik veren, Lara/Antalya, Türkiye’deki lokasyonunda hastalarına hizmet sunan şık ve modern bir diş kliniğidir.

Antalya'nın en iyi diş kliniklerinden biri olarak, diş hekimlerinin geleneksel yöntemlerden sıyrılarak, hastaya özel geliştirilen modern yöntemler ile hizmet vermesi gerektiğine inanıyoruz. Diş kliniğimizde hastalarımız; üst düzey tedavi yöntemlerinin yanısıra kapsamlı diş hizmetleri ile hayal ettikleri gülüşlere kolaylıkla sahip olurlar. Sizi de, hayalinizdeki gülümsemeyi birlikte gerçeğe dönüştürmek için kliniğimize bekliyoruz.

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı kliniği, Antalya

Antlara Dental Farkı

Sadece arkanıza yaslanın ve yeni gülüşünüzün tadını çıkarın.

Güleryüzlü ekibimiz sizi sıcak gülümsemeleriyle karşılar. İlk randevunuzdan itibaren ziyaretiniz boyunca nazik, rahatlatıcı ve huzur veren atmosferimizin tadını çıkarırsınız.

Diş hekimlerimiz ve asistanlarımız sizinle özel olarak ilgilenir. Beklentilerinize ve gülümseme hayallerinize uyan gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği ve diş implantları dahil olmak üzere en iyi diş tedavilerini olmanızı sağlar.

Kliniğimizde hastalarımıza tedavilerimizi kalite, uzmanlık ve teknolojiyi birleştirerek sunarız. Alınında uzmanlaşmış diş hekimlerimizin ortak çalışmasıyla imkansız görünen yenilikçi tedavileri, kişiselleştirilmiş gülüş tasarımlarını yapmaktayız.

Deneyimli diş hekimi kadrosunun, yabancı dil desteğinin, modern cihaz ve malzemelerin, sağlık turizmi sertifikasına sahip olmanın, yakın ilgi ve samimiyetin, tedavi sonrası takibin yarattığı farkla Antlara Dental'de diş tedavisi olmanının konforunu yaşayın.

Antlara Dental Kliniği Tarihçesi

Kuruluş - 2005, Lara-Antalya, Türkiye

2005 yılında, Dt. Dilek Aksu Güler'in önderliğinde, Antalya Lara'da hastalarımızın hak ettiği üst düzey diş tedavisi deneyimini sağlamak, onların hayallerindeki gülümsemeyi muhteşem tedavilerimizle gerçekleştirmek üzere kliniğimizi hizmete açtık.

Antlara Dental, Antalya’nın en iyi diş kliniklerinden

Diş tedavilerine yeni bir konsept getirmek, değerli müşterilerimizin güzel, mutlu gülümsemeleri için; sağlıklı dişlerin yanısıra ve kozmetik diş tedavileriyle estetik görünüme odaklanan personelimiz, diş hekimlerimiz ile canla başla çalıştık.

Amacımız: Hastalarımızın diş hekimine gitmeden önce kendini rahat hissetmesidir. Diş tedavilerini korkutucu, stresli veya cesaret kırıcı olmaktan kurtarmaktır. Diş kliniğimizin korkunç ve stresli bir mekan olmadığını aksine tedavi edici, rahatlatıcı ve çözüm odaklı bir mekan olduğunu tüm hastalarımıza göstermektir.

Tüm personelimizle diş tedavilerinin ağrılı, endişe dolu olmaması gerektiğine inanmaktayız. Genel konsep olarak kliniğimizi hastalarımızın rahatlığı ve konforunu dikkate alarak tasarladık. Misyonumuzdan ödün vermeden diş tedavilerimizi Antalya ili Lara ilçesinde sizlere sunmaktayız.

Büyüme Sürecimiz & Uluslararası Camiadaki Yerimiz

Gülümsemeniz, ilk izleniminizin en önemli unsurlarındandır. Ancak yoğun hayat temposunda diş bakımı zor olduğu için harika gülümsemenizi uzun yıllar koruyamayabilirsiniz. Kaybettiğiniz güzel gülümselemenize yeniden kavuşmanın maliyeti Batı'daki bir çok ülkede bütçenizi aşabilir. Pek çok birey için bu tedaviler çok ciddi rakamlarla yapılan oldukça pahalı tedavilerdir. Sağlıklı estetik görünen dişlere ekonomik fiyatlarla sahip olmak için çoğu birey Türkiye'deki diş turizmi hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Misyonumuz, hastalarımıza hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, harika tedaviler ile hastalarımızın hayallerindeki gülümsemeyi gerçekleştirmektir. Vizyonumuz, dünya çapındaki müşterilere fonksiyonel ve kaliteli kozmetik diş tedavisi hizmetleri sunmaktır.

Hizmetlerimizi kusurca sunmak için, dünya çapında yüksek standartlardaki tedavilere her zaman yoğun ilgi gösterdik. Herkesi insan olarak önemsiyoruz ve her bireyin diş tedavileri ile ilgili bir takım hatıraları, duyguları olduğunun farkındayız.

Yüksek standartlardaki diş tedavilerimizden dünyadaki her bireyin faydalanması için çalışmalarımızı uluslararası bir düzeye taşıdık. Birçok yerli profesyonel tercüman ile çalışmaya başlayarak her ülkeden hastaların bize ulaşarak diş tedavilerini olmasına olanak tanıdık.

Dental Turizm, Antalya - Türkiye

Dünyadaki medikal turizm pazarında Türkiye diş turizmi ile ilk sıralarda yer alan gözde ülkelerdendir. Türkiye diş turizminde küresel rakipleri olan ve harikalar yaratan bir ülkedir. Antalya'ya medikal turizm ile gelen hastaların yaklaşık beşte ikisi diş tedavileri için gelmektedir. Hastalar Antalya'da diş sağlıklarına kavuşurken, tedavilerini kozmetik ve estetik şekilde yaptırmaktadır. Türkiye'de medikal turizm, her yıl daha fazla hasta çeken hızla büyüyen sektörlerden biridir.

Türkiye'deki diş tedavileri hem kaliteli hem bütçe dostudur. Birleşik Krallık, Almanya, Danimarka, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İrlanda ve benzeri gibi ülkelerde diş tedavileri çok pahalı fiyatlara yapılabilmektedir. Türkiye'de diş tedavisi olmak büyük tasarruflar sağlar.

Antlara Dental Diş Kliniği olarak medikal turizm alanında çok büyük bir rol oynuyoruz. Hastalarımızın diş tedavilerini yaparken "Onları nasıl daha mutlu edebiliriz, Türkiye'deki en iyi diş tedavisi deneyimini nasıl yaşatabiliriz?" diye düşünerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gülüş Tasarımı Konsepti

Dijital gülüş tasarımı: Hollywood gülüşünü gerçekleştirmek üzere tasarlanmış özel bir yazılım ile yüzünüze uygun, sizi en çok mutlu eden gülüşü tasarlamaktır. Bu, en sevdiğiniz diş şeklini seçebileceğiniz ve bunu bir 3D simülasyon aracılığıyla görselleştirebileceğiniz anlamına gelir. Bu teknoloji yeni hayalinizdeki gülümsemeyle ilgili nihai sonuçları görmemizi sağlar. Tedavi planı yapılırken yüz ve diş oranları analiz edilir. Kullanılan yazılım ile fotoğraflarınızı, videolarınızı oluşturularak dişlerinızin, dudaklarınızın ve diş etlerinizin birbirleriyle uyumunu görmek mümkündür.

Beğendiğiniz tasarımı gerçekleştirmek için dişlerinizin boyutunu ve şeklini düzenleriz. Tedavi süresince yapılan tüm işlemler yüzünüz ile uyumlu olacak şekilde sistemli ve dengelidir. İşlem sonunda hedefimiz yüz güzelliğinize güzellik katmak ve sizin mutlu olduğunuzu görmektir.

Gülüş estetiği alanında hastalarımızın en iyi sonucu alması için kendimizi geliştirdik. Bu konsept gerçekten işe yarıyor ve size hayalinizdeki gülümsemeyi, diş tedaviniz ile ilgili kişiselleştirilmiş çözümlerle sunuyor. Bu da estetik diş hekimliği başarımızı bir üst seviyeye taşıyor.

Asla Yetinmiyor ve İlerledikçe daha fazlasını elde etmek için çalışıyoruz.
Sürekli Takip ve Gelişim - ARGE Faaliyetleri

Antalya'daki diş kliniğimizde hastalarımız modern diş tedavilerini oluyor, kapsamlı diş hizmetlerini alıyor ve hayalini kurdukları Hollywood Smile deneyimlerini yaşıyorlar. Tecrübeli ve alanında uzman nitelikli diş hekimlerimiz ve asistanlarımız, her zaman istediğiniz gülümsemeye kavuşmanız için ihtiyacınız olan tedaviyi size sağlıyorlar.

Burada üstün hasta bakımı ve harika klinik sonuçlar sunmak için kalite, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Bütünsel bir yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, bazı kliniklerin imkansız olduğunu düşündüğü kişiselleştirilmiş gülümseme dönüşümlerini biz rutin olarak sağlıyoruz. Bu sayede Antalya'nın en iyilerinden birisi olmayı başardık.

Sizleri de kliniğimizde ağırlamak ve hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu