Antlara dental whatsapp

Antlara Dental - Kurumsal

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Lara, Antalya.

Antlara Dental Hakkında, diş kliniği Antalya
Antlara Diş Kliniği, diş tedavileri Antalya

Antlara Dental?

Antlara Dental, şık ve modern, alanındaki yenilikleri takip eden, çeşitli sempozyumlara katılan ve katkılarda bulunan diş hekimlerinden oluşan, insan sağlığını ve etik anlayışını dikkate alan ve önde tutan, Lara/Antalya, Türkiye’de konuşlu lokasyonunda hastalarına hizmet veren bir diş kliniğidir.

Antalya'nın önde gelen diş kliniği olarak, hekimlerinin geleneksel yöntemlerden sıyrılarak, hastaya özel geliştirilen modern yöntemler ile hizmet vermesi gerektiğine inanıyoruz. Diş kliniğimizde hastalarımız; üst düzey tedavi yöntemleri yanısıra kapsamlı diş hizmetleri ile hayal ettikleri gülüşlere kolaylıkla sahip oluyorlar. Sizi de hayalinizdeki gülümsemeyi birlikte gerçeğe dönüştürmek için kliniğimize bekliyoruz.

Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya

Antlara Dental Farkı

Sadece arkanıza yaslanın ve yeni gülüşünüzün tadını çıkarın.

Güleryüzlü ekibimiz sizi sıcak gülümsemeleriyle karşılar ve ilk randevunuzdan itibaren ziyaretiniz boyunca nazik, rahatlatıcı ve huzur veren atmosferimizin tadını çıkarırsınız.

Diş hekimlerimiz ve asistanlarımız kişisel olarak sizinle ilgilenir beklentilerinize ve gülümseme hayallerinize uyan gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği ve diş implantları dahil olmak üzere en iyi diş tedavilerini size sunar.

Kliniğimizde hastalarımıza tedavi hizmeti verirken kalite, uzmanlık ve teknolojiyi bir arada kullanıyoruz. Ortak çalışmaya dayalı yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız bulduğu kişiselleştirilmiş gülüş tasarımlarını düzenli olarak sağlıyoruz.

Deneyimli Hekim Kadrosu, Yabancı Dil Desteği, Modern Cihaz ve Malzemeler, Sağlık Turizmi Sertifikalı, Yakın İlgi ve Samimiyet, Tedavi Sonrası Takip gibi hususlarda da Antlara Dental'in farkını rahatlıkla hissedersiniz.

Antlara Dental Kliniği Tarihçesi

Kuruluş - 2005, Lara-Antalya, Türkiye

2005 yılında, Dt. Dilek Aksu Güler'in önderliğinde, Antalya Lara'da hastalarımızın hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, onların hayallerindeki gülümsemeyi olağanüstü tedavi ile gerçekleştirmek maksatlı kliniğimizi hizmete açtık.

AntlaraDental, Antalya’nın en iyi diş kliniği

Diş tedavilerine yeni bir konsept getirmek ve değerli müşterilerimize güzel ve mutlu gülümsemeler sağlamak için sağlık ve kozmetik görünüme odaklanan personelimiz ve diş hekimlerimiz ile canla başla çalıştık.

Amacımız diş hekimine gitmeden önce kendinizi rahatlatmaktır. Diş tedavileri asla korkutucu, stresli veya cesaret kırıcı bir mekan olmaktan çıkmış, bu korku ve stres yerini daha rahat ve çözüm odaklı bir mekan haline getirmiştir.

Gerek genel konsep olarak bu rahatlığı da sağlamak için diş tedavilerinin ağrılı veya endişe ile dolu olması gerekmediğine inanarak kliniğimizi ve personelimizi kurgulayıp, hastalarımızın rahatlığı ve konforunu da dikkate alarak diş tedavilerimize Antalya ili Lara ilçesinde kullanıma sunduk.

Büyüme & Uluslararası Camiada yerimizin alınması

Gülümsemeniz, görünüşünüzün en önemli yönlerinden biridir, ancak bu günlerde diş bakımı zor olduğu için iyi bir gülümsemeyi sürdürmek zor olabilir. Batı'daki diş hekimleri müşterilerinin ceplerinden daha fazlasını talep ederken, birçoğu Türkiye'deki diş turizminden yararlanmaya yöneliyor.

Misyonumuz, hastalarımıza hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, olağanüstü tedavi ile hayallerindeki gülümsemeyi gerçekleştirmektir. Vizyonumuz, dünya çapındaki müşterilere fonksiyonel ve kaliteli kozmetik diş tedavisi hizmetleri sunmaktır.

O zamandan beri hizmetlerimize, dünya çapında yüksek standartlardaki tedavilere her zaman mükemmel ilgi gösterdik. Herkesi insan olarak önemsiyoruz ve duygularının olduğunun farkındayız.

Bu diş tedavilerini de dünyadaki diğer insanlara da kazandırmak için tüm bu fikir ve kavramları uluslararası bir düzeye taşıdık. Birçok yerli profesyonel tercüman ile çalışmaya başladık.

Dental Turizm, Antalya - Türkiye

Türkiye, diş turizminin giderek daha büyük bir rol oynamasıyla, dünyadaki medikal turizm pazarında hala küresel bir rakip haline gelmiştir. Antalya'ya tedavi amaçlı gelen hastaların yaklaşık beşte ikisi kaliteli diş tedavisi ve ayrıca kozmetik ve estetik yaptırmak için gelmektedir.

Türkiye'deki diş tedavilerinde büyük tasarruflar, Birleşik Krallık, Almanya, Danimarka, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İrlanda ve benzeri gibi kendi ülkesinde çok pahalı fiyatlara yapılabilmektedir. Türkiye'de medikal turizm, her yıl daha fazla hasta çeken en büyük büyüyen sektörlerden biridir.

Antlara Dental Diş Kliniği olarak bu alanda çok büyük bir rol oynuyoruz ve hastalarımızı burada diş tedavilerini yaparken nasıl daha mutlu edebilir, Türkiye'de en iyi diş deneyimini nasıl yaşatabiliriz konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gülüş Tasarımı Konsepti

Dijital gülüş tasarımı, sizi mutlu eden bir yazılım ortamında yüzünüze uygun bir gülüş tasarlamaktan ibarettir. Bu gülüş tasarımı süreci, dişlerinizin boyutunu ve şeklini düzenlemenizi sağlar. Bunların hepsi, uyum, denge ve yüz güzelliğini geliştirerek ve geliştirerek yüz hatlarınıza göre tam olarak tatmin olmak için yapılır. Bu, en sevdiğiniz diş şeklini seçebileceğiniz ve bunu bir 3D simülasyon aracılığıyla görselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Durumu teşhis etmek ve yeni hayalinizdeki gülümsemeyle ilgili gelecekteki sonuçların net bir vizyonunu bulmak için kullanıyoruz. Bir tedavi planı, yüz ve diş oranlarının analizine dayanır. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, maketlerinizi, dişlerin, dudakların ve diş etlerinin birbirleriyle nasıl ilişkili olduğunu ve uzun vadede gülüşünüzü nasıl oluşturduklarını göstermek için kullanıyoruz.

Ve bu alanda hastalarımız için en iyi sonucu almak için kendimizi geliştirdik. Bu konsept gerçekten işe yarıyor ve size hayalinizdeki gülümsemeyi, diş tedavisiyle ilgili kişiselleştirilmiş çarenizi sunuyor. Bu da diş hekimliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Asla Yetinmiyor ve İlerledikçe daha fazlasını arıyoruz! Sürekli Takip ve Gelişim - ARGE Faaliyetleri

Antalya'daki diş kliniğimizde hastalarımız üst düzey tedaviler, kapsamlı diş hizmetleri ve hayalini kurdukları Hollywood Smile deneyimlerini yaşıyorlar. Deneyimli ve yüksek nitelikli diş hekimimiz ve asistanlarımız, her zaman istediğiniz gülümsemeye kavuşmanız için ihtiyacınız olan tedaviyi size sağlıyorlar.

Burada üstün hasta bakımı ve olağanüstü klinik sonuçlar sunmak için kalite, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Bütünsel bir yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız olduğunu düşündüğü kişiselleştirilmiş gülümseme dönüşümlerini rutin olarak sağlıyoruz. Bu sayede Antalya'nın en iyilerinden birisi olmayı başardık.

Sizleri de kliniğimizde ağırlamak ve hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu