Antlara dental whatsapp

Antlara Diş Kliniği Neden Straumann'ı Seçiyor? Antalya

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Lara, Antalya.

Antlara Diş Kliniği Neden Straumann Marka İmplantları Seçiyor?

Piyasada, her biri mevcut en son teknolojiyi kullanan çok sayıda alternatif diş implantı üreticisi bulunmaktadır. Straumann uzun yıllardır üretim yapan diş implantı markası olarak, diş kliniklerinin hastaları için güvenle tercih ettiği yüksek kaliteli malzemeyi ve son teknolojiyle bütünleştirmektedir.

Antalya Antlara Diş Kliniği implant diş tedavisi için neden Straumann marka implantları tercih ediyor?

Antlara Straumann’ı aşağıdaki nedenlerle seçmektedir.

    Straumann implant
  • 35 yıllık deneyim,
  • Yüksek kalite,
  • Harika performans,
  • 100'den fazla ülkede kapsamlı servis çözümleri,
  • Yüksek maliyete rağmen 15 milyondan fazla kullanım,
  • Yıllar süren müşteri deneyimine dayalı sürekli geliştirme,
  • Kişiselleştirilmiş tedavi imkanı sunma,
  • Titizlikle yapılan araştırmalar, çalışmalar.

Straumann diş implantı

Straumann, teknolojik gelişmelerle entegre bilimsel çalışmalar sonucu Straumann diş implantı doku seviyesi implant sistemlerini kullanır. Bunun en önemli avantajlarından biri dayanak temas aralığının olmamasıdır. Abutment-doku bağlantısı özellikle periodontal sağlık açısından çok önemlidir. Bu yeni teknolojiyi Straumann 35 yıllık implant sistemlerine enjekte etti. Bu nedenle Straumann, bilimsel çalışmaların sonuçlarını en son teknolojik gelişmelerle bütünleştirerek implantlarının kalitesini koruyabilmektedir.

BLX implant sistemi: Straumann, önceki nesillerde revize edilen yeni tork ayağı bağlantı sisteminin piyasaya sürülmesiyle 2019 yılında bağlantı sistemini güncelledi. Tork ayak bağlantısı implant sektörüne yeni teknolojiler getiriyor. Straumann'ın 7° iç konisi vardır. 7° iç koniye ve yıldız şeklinde dönme önleyici elemana sahiptir.

Straumann çeşitli nect yüksekliklerine sahiptir. Straumann implantın farklı farklı nect yükseklikleri vardır.

Torcfit bağlantısı: Straumann'ın üç boyun boyutu vardır ve her biri üç farklı çapa sahiptir. Straumann ile diş hekiminiz, dişleriniz için kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için daha fazla hareket alanına sahiptir. Straumann ayrıca çeşitli nect yükseklikleri de sağlar.

Straumann implantları diğer bazı markaların aksine hem TLX hem de BLX implantlarıyla uyumlu orijinal bir tarama gövdesiyle birlikte gelir. Sistemin implantınızın doğru hizalanmasıyla ilgili sorunları tespit etmede etkilidir.

Abutment ayakları implantın üst eğimi üzerinde durmaktadır. Bu, önceki versiyonlarından farklı olarak Straumann'ın 2019'da piyasaya sürülen yeni tork sistemi ile implantın kuronun marjı haline gelmesine izin vermiştir. Protez bileşenleri çapraz uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Straumann, yukarıdaki niteliklerin yanı sıra, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmeleri için diş hekimlerini eğitmek üzere dünya çapındaki okullarla da çalışmaktadır.

Antlara Diş Kliniğinin Tercihi

Antlara Diş Kliniği olarak hastalarımıza mümkün olan en iyi ağız sağlığı hizmetini sunma misyonumuzda kararlıyız. Hastanın kendine özgü ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde implantlarla Straumann'ın kalitesine ve garantisine güveniyoruz. Antlara Diş Kliniği, hastalara en gelişmiş, risksiz implant prosedürlerini sağlamaya kendini adamıştır ve Straumann'ın başarı geçmişi de ortadadır. Ağız sağlığı ihtiyaçlarınız için bizimle çalışma kararınızı takdir ediyoruz.

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu