Antlara dental whatsapp

Dental Implant Diş Tedavisi - Antalya

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya.

Dental İmplant Tedavisi Hakkında Bilmemiz Gerekenler

İmplant, ağzımızdan herhangi bir sebeple eksilmiş olan diş veya dişlerin ağız ve çene estetiğini yeniden kazandırmak, gülüş estetiğinin yeniden yakalanması amacıyla, çene kemiğine vida şeklinde yerleştirilen yapay diş kökü olarak tanımlanabilir.

Diş İmplantı Nedir?

İlk olarak 1960 yılında kullanılan titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir. Titanyum ve zirkonyum, vücut dokularıyla uyumlu oldukları ve bitişik kemiklerle bağlanabildikleri için implant yapımında kullanılır. İmplantlar, sabit destek sağlayarak dişleri sabitler, hareket etmez ve kaymaz. Bu hastanın konforunu artırır.

İmplant diş sayesinde tamamen dişsiz kalmış bireyler de tek dişini kaybetmiş bireyler de dişlerini yaptırabilir. Kaybettikleri diş fonksiyonlarını yeniden kazanabilir. Diş implantı diş tedavileri içinde etkinliği ve kullanım rahatlığı bakımında gözde tedavilerdendir.

İmplant vidası çene kemiği ile kaynaşarak sabitlendikten sonra diş hekimlerimiz vida üzerine dişi sabitler. Hastanın implantları destekleyecek sağlıklı bir çene kemiğine sahip olması gerekir. Dişler ancak sağlıklı koşullarda kaynamaya devam edebildiğinden, hastalar yeni dişlerini korumak için diş implantı sonrası titiz bir ağız hijyenine de devam etmelidir.

İmplant Diş Tedavisi nedir? fiyatları, Antalya
İmplant Dişle Gülümseyin, implant diş tedavisi nasıl yapılır? fiyatları Antalya
İmplant Diş Farkı, implant diş tedavisi öncesi, sonrası, fiyatları, Antalya
İmplant Ayrıcalığı diş implant tedavisi avantajları, fiyatları, Antalya
İmplant Diş Tedavisi Farkı, implant diş tedavisinin faydaları, fiyatları Antalya
İmplant Diş İle Yeni Gülüşler, implant tedavisi ne zaman yapılır? Fiyatları Antalya
Diş İmplantı İle Mükemmel Sonuç, diş implant tedavisinde kaç implant kullanılır? Fiyatları, Antalya
Diş İmplant Tedavisi,implant diş tedavisi ne kadar Sürer? Fiyatları, Antalya
Dİş İmplant Tedavisi İle Sağlıklı Gülüşler,diş implant tedavisi fiyatları, Antalya

Kimler Diş İmplantı Yaptırabilir?

İmplant tedavisi için hastanın bir veya birden fazla dişini kaybetmiş olması gerekir. Ancak implant tedavisi olmak için bir takım şartlar vardır.  Bazı şartları sağlamayan bireylere diş implantı tedavisi uygulanamaz. İmplant diş tedavisinin uygulanamayacağı durumlar:

Sağlık

Diyabet veya radyasyon tedavisi gibi kontrol edilemeyen rahatsızlıklardan muzdarip olanlar ve çok sigara içenler için bireysel olarak bir değerlendirme gereklidir. Yapılacak bireysel değerlendirmeden sonra hastanın implant diş tedavisi olup olmayacağına karar verilebilir.

Yaş

İmplant tedavisi yaptırmak isteyenlerin erkekler için en az 18, kızlar için en az 16 yaş olarak belirlenen yüz gelişimi ve çene gelişimi tamamlanana kadar beklenmelidir.

Yeterli Kemik Oranı

İmplantlar çene kemiğine açılan oyuktan kalıcı olarak çene kemiği üzerine oturtulur. Vidalı diş zamanla çene kemiği ile kaynaşarak bütünleşir. Bu nedenle yeterli desteği sağlayacak çene kemiği olmayanlar için alternatif diş implantı teknikleri veya kemik grefti (büyütme) gerekebilir.

Diş İmplantlarının Garantisi Var mı?

Diş implantı bireyin kendine yaptığı uzun vadeli bir sağlık yatırımıdır. Bu nedenle, Antalya Antlara Dental Diş Kliniği olarak yaptığımız bütün diş implantı tedavilerinin arkasındayız.  Bununla birlikte, birçok ameliyat dışı faktör, tedavinin başarısız olmasına neden olabilir. Dış faktörlerden kaynaklanan sorunlar oluştuğunda garanti kapsamına girmediğini hastalarımız bilmelidir. Diş implantı tedavisinin başarısını olumsuz etkileyen dış faktörler:

 • Yılda iki kez diş kliniğine gidere dik hekimi tarafından yapılması gereken kontrollerin yapılmaması,
 • Ağız hijyenine dikkat edilmemesi nedeniyle ağız ve diş sağlığının bozulması,
 • Bir taç üzerinde aşırı yük binmesi,
 • Aşırı sigara tüketimi,
 • Diş eti hastalığı,
 • Diyabet, uzun süreli steroid kullanımı gerektiren herhangi bir durum ve otoimmün bozukluklar gibi diğer hastalıkların yaşanması olarak sıralanabilir.

Antalya Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hastalarımıza en iyi tedaviyi, en iyi garanti koşullarını sağlayarak onları memnun etmeye çalışırız. Web sitemizde her şeyi net bir şekilde açıklayan ayrıntılı bir garanti belgesi bulabilirsiniz.

 • Ürünler talimatlara ve şirket protokolüne uygun olarak kullanıldığında herhangi bir sorun yaşanmaz. Diş implantı ve diş kaplaması tedavileri için ömür boyu garanti veren en iyi uluslararası markaları tercih etmekteyiz.

Diş İmplant Tedavilerinin Faydaları

İmplantların en önemli avantajlarından birisi diğer diş tedavi yöntemlerine nazaran yapay zeka destek sistemlerinden faydalanılarak yapıldığından daha güvenli ve sağlam olmasıdır. Diğer önemli bir avantajı ise diğer tedavi için çevresindeki dişlere bağımlı olmaması yani kendi başına diş kemiğinden destek alan bir yapı olmasıdır.

Köprü veya kuron tedavilerinde diğer köprü tedavisi yapılacak dişin çevresindeki dişler aşındırılır. Bu sağlıklı olan dişin hasar görmesi anlamına gelir. İmplant diş tedavisinde ise çevredeki dişler üzerinde bir işlem yapılmaz. Bu üstün yanıyla diş implantı uygulaması diş hekimleri tarafından en çok tercih edilen diş tedavilerinden olmaktadır.

İmpant tedavisinden önce kullanılan hareketli protezlerin (takma diş) temizliğinin zor olması, altına gıda atığı kaçması, ağız kokusu yapması nedeniyle pek çok dezavantajı vardır. Bu protezlerin kullanımı oldukça zordur ve ısırma çiğneme kuvveti yeterince güçlü değildir. Sayılan nedenlerle günümüzde tüm ağız implant tedavileri daha çok tercih edilmektedir.

Ayrıca implant yapımında kullanılan titanyum maddesi insan diş yapısına en kolay uyum sağlayan maddelerdendir. Bu da diş implantı uygulamalarının diğer tedavi yöntemlerine kıyasla üstünlüklerindendir. Antalya'da implant diş ile ilgili aklınıza takılan soruları cevaplamak ve size en uygun tedaviyi belirlemek için sizleri Lara'daki tam teşekküllü Antlara Dental diş kliniğimize davet ediyoruz.

İmplantların faydaları:

 • Doğal diş yapısında olması,
 • Yapımında kullanılan titanyum maddesinin vücut ile kolay uyum sağlaması,
 • Hastaya doğal diş yapısı gibi çiğneme fonksiyonu sunması ve kişinin istediğini yiyebilmesi,
 • Sağlıklı beslenmeye katkı sağlaması,
 • Eksik dişler tamamlandığı için diş estetiği yeniden sağlanması olarak sıralanabilir.

İmplant Tedavisinin Riskleri

Her tedavide olduğu gibi implant diş tedavisinin de ufak riskleri vardır. Detaylı bilgi için “Herkese her durumda implant uygulaması yapılabilir mi?” bölümünü okumanızı tavsiye ederiz. Bireyin bu tip problemler olmadığı müddetçe implant diş uygulamalarında yüksek oranda başarı ile sonuçlanır.

implant başarısında hastanın implant sonrası dikkat edilmesi gerekenlere özen göstermesi oldukça etkilidir.

İmplant Diş Nasıl Yapılır?

Diş implantları, eksik dişlerin restorasyonu için dayanıklı ve işlevsel bir seçenektir. Spesifik tedavi planınıza bağlı olarak, implant yaptırmak genellikle dört ila dokuz ay kadar sürer. Diş implantı işlemini dört adımda özetleyebiliriz.

İmplant Diş Yapılırken 1. Adım: İlk Danışma

Antalya Antlara Dental diş kliniği olarak bize ulaşan hastalarımızla ilk olarak telefonla konsültasyon sağlarız. Bir tedavi koordinatörüsizinle iletişime geçer. Diş kliniğimizi ziyaretinizden önce implant tedavisi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur.

İmplant Diş Yapılırken 2. Adım: Tedavi Planı ve Klinik Değerlendirme

İlk konsültasyonun ardından diş kliniğimize geldiğinizde diş hekimimiz tarafından röntgen çekilir veya gerekirse bir CBCT taraması yapılır. İmplant diş tedavisi öncesi klinik değerlendirme yapılır. Daha sonra dijital modelleme yardımıyla mevcut dişlerinizin kalıbı hazırlanır.

İmplant Diş Yapılırken 3. Adım: İmplantınızın Yerleştirilmesi

Basit bir işlemdir ve genellikle lokal anestezi yeterlidir. Ancak bazı hastalarda aşırı korku ve heyecan nedeniyle sedasyon gerekebilir.Anestezi etkisini gösterdiğinde deneyimli diş hekimimiz diş etine küçük bir kesi atar ve çene kemiğinde küçük bir delik açar. İmplant çene kemiğindeki bu deliğin içine yerleştirilir. Ardından operasyonu bitirmek için diş etleri genellikle dikilir ama her hastanın dikişe ihtiyacı olmayabilir.

Antlara Dental olarak hastalarımıza en üst düzeyde konfor sağlamak için tüm implant yerleştirme işlemlerini lokal anestezi altında gerçekleştiriyoruz.

İmplant Diş Yapılırken 4. Adım: Dişlerin Takılması

İmplant yerleştirildikten sonra implantın çene kemiğinize tam olarak oturması için 4-8 ay beklemeniz gerekir. Kalıcı dişler, abutmentler ve kuronlarla yapılabilir. Kalıcı diş taçları da hazırlandıktan sonra çene kemiği ile bütünleşmiş implanta sabitlenir.

Diş İmplantıyla İlgili Bir Sorunum Olursa Ne Olur?

Diş implantları diğer diş teknikleri arasında en yüksek başarı oranına sahip olsa da, kısa ve uzun vadeli bazı sorunlar yaşanabilir. Bunlar: 

 • Kötü ağız hijyeni nedeniyle enfeksiyon yaşanması,
 • Deneyimsiz hekimler tarafından yapılan kötü cerrahi teknik uygulanması,
 • İyileşme döneminde diş hekiminin tavsiyesine uyulmaması olarak sıralanabilir. Görüldüğü gibi sorunlar diş hekiminin başarısızlığından veya hastadan kaynaklanabilir. Bu nedenle garanti koşulları ile ilgili yazılı bir belgenin olması önemlidir.

Kliniğimizde ise deneyimli pek çok diş hekimimiz yıllardır diş implantı tedavilerini başarı ile uygulamaktadır.

Dental İmplant Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki akordiyon menüden dental implant alanında sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız sorular için çekinmeden Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı kliniği olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş implant uygulaması çoğunlukla iki aşama olarak yapılır. Birinci aşamada eksik dişin olduğu bölgeye lokal anestezi ile uyuşturularak diş eti açılır. Daha önceden ölçümleri yapılarak belirlenen kemik kalınlığı ve uzunluğu dikkate alınarak implant için çene kemiğinde yer hazırlanır. İmplant vidası hazırlanan kısma yerleştirilir. İkinci aşamada ise diş kemiğine yerleştirilen kök baz alınarak üzerine taç şeklindeki diş yerleştirilir ve sabitlenir. Tedavi bu şekilde tamamlanır.

İmplant uygulamasının birinci aşaması gerekli muayenenin yapılması ve kemik içine implant vidasının yerleştirilmesidir. Bu süreçten sonra çene kemiği ile implant vidasının kaynaşması beklenir. Çene kemiği ve implant kaynaşması için geçmesi gereken süre kişinin yaşı, çene kemiğinin kalitesi gibi özelliklere göre 2-6 ay arasında değişebilir. Bu süreyi deneyimli diş hekimlerimiz yapacağı muayene sonrası size bildirilecektir.

Kişinin genel sağlık durumu iyi olduğu müddetçe implant uygulaması için yaş önemli değildir. Fakat implant uygulaması yapılacak kişinin çene kemik yapısı gelişimini tamamlanmamışsa implant uygulaması tercih edilmeyebilir.

İmplant uygulamaları kişinin şeker hastalığı, yüksek tansiyon gibi hastalıkları bulunmuyorsa herkese uygulanabilir. Fakat implant uygulanabilmesi için gerekli bazı şartlar vardır. Bunların sağlanıp sağlanmadığı implant öncesinde yapılacak muayenede veya doktor görüşmesinde belirlenir. İmplant öncesi olması gereken şartlardan birisi kişinin çene kemiğinin yeterli ölçüde olmasıdır. Çene kemiği implant vidasını yerleştirmeye yetecek kadar geniş ve derin olmalıdır. Aksi halde implant vidası tutunamaz ve implant uygulaması başarısız olur. Ayrıca çene kemiğinin yeterli sertlikte olması üzerine yapılacak protezin kalitesini de etkiler.

İmplant sonrası ağız bakımı nasıl olmalıdır?
İmplant uygulamasından sonra ilk iki gün çok önemlidir. Bu süre içerisinde ağız bakımına çok önem verilmeli, ağızda basınca sebep olacak hareketlerden kaçınılmalıdır. Mümkünse ilk 24 saat içinde ağız çalkalanmamalı veya gargara yapılmamalıdır. Ağız içi temizliği diş fırçası veya diş ipi ile yapılmalıdır. Nemli bir pamuk yardımıyla implant bölgelerinin temizliği yapılabilir. İmplant bölgesine hassas yaklaşılmalı çok basınç uygulanmamalıdır.
İmplant Uygulaması Sonrası Beslenme Nasıl Olmalıdır?
İmplant uygulamasında çeneye vida yerleştirildikten sonra protezin takılacağı 2-6 aylık döneme kadar beslenme konusuna dikkat etmek gerekir. Bu süre boyunca aşırı sıcak veya soğuk gıdalardan uzak durmalı, çok sert olan besinler yenilmemeli bunun yerine yumuşak ve ılık gıdalar tercih edilmelidir.
3. İmplant Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • İlk 12 saat diş fırçalanma veya gargara yapılmamalıdır. 36 saat sonrasında mümkünse 2 hafta boyunca günde iki defa ağız gargarası yapılmalıdır.
 • İmplant sonrası ilk 2-3 saat hiçbir şey yenilmemelidir. İlk 24 saat boyunca sıcak soğuk yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır. Yumuşak gıdalar tercih edilmelidir.
 • İlk 24 saat süresince sigara alkol kesinlikle kullanılmamalıdır. İmplant bölgesi enfeksiyon konusunda hassastır. Mümkünse tam iyileşme sağlanana kadar özellikle sigaradan uzak durmakta fayda vardır.
 • 1-2 gün boyunca ağzınızın kanaması normaldir. Kanamayı durdurmak veya azaltmak için yumuşak bir steril bez veya nemli bir pamuk yardımıyla fazla basınç uygulamadan implant bölgesini temizlenmelidir.
 • İlk birkaç gün boyunca ağız ve yüz bölgesinde şişlik olması normaldir. Özellikle göz altı bölgesinde oluşacak şişler için buz tedavisi yapılabilir.
 • İmplantların altları en doğru şekilde diş ipi ile temizlenmelidir. Temizleme esnasında implantın sabitliğine zarar verilmemesine özen gösterilmelidir.
 • Ara yüz fırçası implant uygulanan hastaların kullanması gereken önemli bir diş temizlik aracıdır.
 • Diş hekimi tarafından verilen ağrı kesici veya antibiyotikleri önerilen şekilde kullanmaya özen gösterin. Herhangi bir ters durumda diş hekiminiz ile iletişime geçmelisiniz.
 • Beklenmedik durumlarla karşılaşılırsanız diş kliniğimizdeki diş hekimlerimiz ile irtibata geçmelisiniz.

Mini implantlar herkese yapılmaz. Mini implant kemik yapısı diğer implant tedavileri için yeterli yoğunlukta olmayan hastaların diş tedavilerinde tercih edilir.

İmplant uygulaması sonrasında eklenen protez kişinin kendi dişlerinden pek farklı değildir. Bu sebeple diş eti hastalıkları diş iltihaplanması gibi süreçlerden etkilenebilirler. Gerekli diş hekimi kontrolleri ve iyi bir ağız bakımı yapılması ile implant protezleri uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

İmplant uygulaması iki aşamada gerçekleştirilir. Birinci aşamada lokal anestezi doğru uygulanırsa implant uygulaması esnasında ağrı olmaz. İmplantın çene kemiğine yerleştirildiği günün akşamında hafif bir sızı duyulabilir. Bu sızı ise ağrı kesicilerle kolayca bastırılır. Duyulacak ağrı normal diş çekiminde duyulan ağrıdan çok farklı değildir. Zamanla ağız implanta alışacağından ağızda implantın varlığını bile hissedilmez. Antalya implant diş hakkında her türlü sorununuz için diş kliniğimizin “Canlı Yardım” desteği üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmplant uygulaması için kullanılan titanyum bütün dünyada en çok kullanılan ve kabul görmüş olan implant maddesidir. Vücuda çabuk uyum sağlaması ve vücut tarafından kolay kolay reddedilmediğinden diş hekimleri tarafından güvenle kullanılmaktadır. Antalya Antlara Dental Diş Kliniği’mizde implant vidaları çene kemiğine deneyimli diş hekimlerimiz tarafından yerleştirilir. Bu sayede vidalı dişin çene kemiği ile kaynaşmaması, vücudun implantı reddetmesi ender görülen bir durumdur. Fakat implant sonrası gerekli ağız bakımının yapılmaması, hijyen kurallarına uyulmaması sonucu hastalarda enfeksiyon kapma riski oluşur. Buna bağlı olarak uygulanan implantın ömrü kısalır. Uzun yıllar sorunsuzca implant dişleri kullanabilmek için diş hekimi kontrolleri ve ağız bakımı kesinlikle aksatılmamalıdır.

 • Diyabet ve şeker hastalarında: “Diyabeti olan hastalara kesinlikle implant uygulanmaz.” diye bir şey söylenemez. Diyabet hastalarında implant yapılması için hastalığın kontrol altında olması gerekmektedir. Diyabet hastaları gerek doku iyileşmesinin yavaş olması gerekse enfeksiyon riskinin fazla olması nedeniyle implant diş tedavisi için riskli olarak kabul edilen hastalardandır. İmplant uygulanabilen diyabet hastalarının tedavi sonrası diş hekimi kontrollerini aksatmaması ve tedavi sonrası ağız bakımı için hijyen kurallarına çok dikkat etmesi gerekmektedir.
 • Yüksek tansiyon hastaları: Yüksek tansiyon hastaları ise ağrı veya stres gibi durumlara tepkisel olarak daha hassastır. İmplant diş tedavisi esnasında kan basıncı yükselerek sorunlara yol açabilir. Bu sebeple implant uygulaması esnasında tansiyon hastası olan kişilerin kan basınçları takip edilmelidir.
 • Kemik gelişimini tamamlamamış olanlarda: Erken yaşlarda bireylerin kemik gelişimi tamamlanmamış olabilir. İmplant uygulaması yapılacak çene kemiği gelişimini tamamlamadığında, yapılacak implantı tutacak kemikte yapısında problem yaşanabilir. Bu sebeple bu tür hastalarda implant diş tedavisi için çene kemik gelişiminin tamamlanması gerekir.
 • Çene kemiğinin uygun olmadığı durumlar: İmplant uygulamalarında implantın yerleştirileceği çene kemiğinin niceliği çok önemlidir. İmplant için kullanılan titanyum implantlar genellikle belirli çap ve uzunlukta üretilirler. Çene kemiğinin durumuna göre diş hekimi implant ölçülerine karar verir. Bazı durumlarda kişinin çene kemiği implant uygulaması yapılmasına müsaade etmeyecek şekilde çok incedir veya yeter uzunlukta değildir. Bu gibi durumlarda hasta ile konuşularak diş hekiminin cerrahi müdahale ile çene kemiğini implant tedavisine uygun hale getirmesi kararı verilebilir. Bunun için kullanılacak yöntemler kısaca kemik greftleme, kemik açma olarak adlandırılır. Ağız ve Çen Cerrahisi hakkında detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.
 • Bu durumların dışında kalp hastalığı olan veya kalp pili kullanan hastalarda, kemoterapi gören hastalarda da implant uygulaması diş hekiminin yapacağı muayenenin ardından diş hekimi ile hastanın beraber karar vermesi sonucunda yapılabilir. İmplant uygulaması yapılırsa hastaların tedavi sonrası ağız bakımı ve hijyen kuralları ile diş hekimi kontrollerini çok iyi takip etmesi gerekmektedir.
 • Kan pıhtılaşması sorunu olanlarda: Kan pıhtılaşma rahatsızlığı olan hastalarda implant uygulaması oldukça riskli olduğundan genellikle uygulanmaz.

Genellikle all on four ve diğer implant tedavilerinin tamamı lokal anestezi uygulanarak yapılır. Bu tedaviler için bölgesel uyuşturmalar yeterlidir. Fakat hastanın anksiyetesi, öğürme refleksinin fazlalığı dikkate alınarak implant tedavilerinin tümümde sedasyon da uygulanabilir.

İmplant sonrası takılan protezin kişinin kendi dişinden pek bir farkı yoktur. Bu nedenle diş eti hastalıkları diş iltihabı gibi süreçlerden etkilenebilir. Gerekli diş hekimi kontrolleri ve iyi bir ağız bakımı ile implant protezler uzun süre kullanılabilir. Kötü bakımlarda dahi implant diş ömrü 5-10 yıl aralığındadır. Hasta ağız ve diş sağlığına özen gösterdiğinde, günlük ağız bakım rutinlerini ihmal etmediğinde ve yılda iki kez diş hekimi kontrollerini aksatmadığında implant diş ömrü 25-30 yıla kadar çıkmaktadır.

Ücretsiz Randevu - Dental Implant

Antalya'da diş implant yaptırmak için siz de aşağıdan ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz. 18+ yıl implant tedavileri tecrübemiz ile diş sağlığınızı koruyoruz.

Ücretsiz Randevu

Diş İmplantı Tedavisinin Size Sağladığı Faydalar

Özgüven Kazanımı

İmplant diş tedavilerini tercih ederek eksik diş veya dişleriniz nedeniyle toplum içinde kaybolan özgüveninizi yeniden kazanın.

Yeni Tarz Yaratma

Ağızdaki eksik dişler, kişinin tarzını ve konuşmasını çok etkiler. Bunları yaşamamak için implant diş tedavisi olarak yeni tarzınızla hayata gülümseyin.

Yemek Yeme Keyfi

Eksik diş veya dişler, yemek yeme stilimizi bile değiştirir,Yemek yerken acı verebilir.Yalnızken ya da toplu yemeklerde istenmeyen görüntülerden diş implantı tedavisi ile kurtulun.

Fotoğraf Çektirme

İmplantı tedavisi ile aile, eş, dost fotoğrafı çekilirken, eksik dişlerinizden dolayı dişlerinizi gizleyerek kameraya bakmak zorunda kalmazsınız.

Sıcaklar Soğuklar

Eksik dişler yenilen içilen her gıdanın ısısını hesaplamayı zorunlu kılar. Özgürce yemek yemek için implant diş tedavisini tercih edin.

Geleceğe Anı Bırakmak

Çekilen videolarda, ortamlarda, aile içinde neşeli, sevecen, güler yüzlü, sempatik bir görüntü sergileyerek ve anılarda iyi yer edinmek için diş implantı tedavisi olun.

Diş İmplantı Tedavi Süreci

İşte yeniden sağlıklı dişlerinize doğru tedavi yöntemleri ile kavuşabilmeniz için izlemeniz gereken süreç.

1

Ön Görüşme

Hasta koordinatörlerimiz ile diyaloğa geçip, ilk bilgilendirmenizin yapılması

2

Tedavi Planlaması

İdeal ve size özel alternatifli diş implant tedavi planınızın hazırlanması.

3

Yeni Gülüş & Keyif Sürme

Tedavi sonrasında yeni gülümsemenizin ve muhteşem dişlerinizin tadını çıkarın.

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu