Antlara dental whatsapp

Neden Antlara Dental

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği - Lara, Antalya

Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinin bu kadar tercih edilmesinin tabiki birden çok sebebi var.

Deneyimli Diş Hekimleri & Asistanlar

Diş hekimlerimiz diş sağlığınız için en uygun tedavi seçeneklerini size sunuyor ve hangi tedavinin sizin durumunuza uygun olduğu konusunda birlikte karar verip, diş tedavisini uyguluyoruz.

Asistan & Tedavi Desteği

Tüm ön tedavi ve tedavi süreci boyunca herhangi bir isteğiniz, endişeniz ve sorunuz olduğunda, diş hekimlerimiz ve tedavi koordinatörlerimiz sizinle iletişim halinde oluyoruz.

Dakiklik & Uygun Zamanlama

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincinde tüm tedavi boyunca bireysel randevularınız için dakiklik konusunda çok hassas davranıyor, tedaviniz konusunda birlikte detaylı planlama yapıyoruz.

Hasta Memnuniyeti

Hekimlerimiz ve asistanlarımız ile tedavi süreci boyunca özveriyle çalışarak hastalarımızın mutlu ve memnun bir tedavi alması için çalışıyoruz.

Sadece Kaliteli Malzeme Kullanıyoruz

AntlaraDental'de sadece Strumann, Straumann Group Medentika, Ivoclar Vivadent, tokuyama gibi en iyi uluslararası markaları implantlar, kaplamalar, beyaz dolgular ve tüm tedaviler için kullanıyoruz.

Uluslararası Garantili Ürünler

Tüm en iyi uluslararası implantlar ömür boyu uluslararası garantilidir. Tüm kaplamalar ve kronlar (tam kaplamalar) 5 yıl uluslararası garantidir.

Bilimsel, Teknolojik & Sanatsal Gelişmelerin Takibi

Uzman diş Hekimlerimiz ile diş tedavilerinde bilimsel gelişmeler, diş hekimliğinde teknolojik ilerlemeleri ve diş hekimliğinde estetik moda trendleri konularını, Bilimsel, Teknolojik & Sanatsal Gelişmeleri güncel bir şekilde takip ediyr, tedavilerine bu gelişmeleri yansıtıyoruz.

Hijyen & Güvenlik Standartları

AB / İngiltere standart diş kliniğimizde, en son sterilizasyon tesisleri ile hijyen garantilidir. Birinci sınıf bir diş Kliniği olarak hijyen en önem verdiğimiz konudur; bu nedenle hastalarımızın, hekimlerimizin ve asistanlarımızın güvenliği için hijyenik ilkelere en üst seviyede önem veriyoruz.

Ağrısız Diş Tedavileri

Antlara ailesi olarak kliniğimize ziyaretinizi keyifli hale getiriyoruz. Diş tedaviniz sırasında sahip olabileceğiniz rahatsızlığı en aza indirmek için en iyi konfor seçeneklerini sunuyoruz.

Birçok Dilde Hizmet

Doğru iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve önemsiyor; kliniğimizde Türkçe dışında başta İngilizce, Fransızca, Rusça ve Almanca olmak üzere bir çok dilde hizmet veriyoruz.

All on 4 iyileşme süreci

All-on-4 Tekniği iyileşme süreci 1 gün olmakla beraber hastadan hastaya değişiklik gösterebilmektedir.

Antalya - Lara'da Ağız ve Diş Sağlığı kliniği

Dünya da en çok ziyaret edilen yerler arasına girmiş harika bir şehir olan Antalya da hem kliniğimizde tedavi olup hem de yeni yerler keşfetmek ve tatil yapmak ister misiniz?

Kliniğimizde hastalarımıza tedavi hizmeti verirken kalite, uzmanlık ve teknolojiyi bir arada kullanıyoruz. Ortak çalışmaya dayalı yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız bulduğu kişiselleştirilmiş gülüş tasarımlarını düzenli olarak sağlıyoruz.

Antalya da en iyi diş bakımı ve tedavi standartlarını sağladığımıza inanıyoruz. Hastalarımızın yorumları en iyi kanıtıdır.

Klinikteki hekimler ve asistanlar sadece diş implant tedavinizi yürütmekle kalmaz. Dr. Dilek Aksu Güler, Türkiye nin en nitelikli Hollywood gülümseme uzmanlarından biridir. Son derece sevecen doktorumuz hastalarının istek ve ihtiyaçlarına karşı çok hassastır.

Antlaradental in itibarı o kadar yaygın bir şekilde büyüyor ki, Avrupa ülkelerinden bir çok hastamız var.

Bugün ücretsiz çevrimiçi danışma alabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız. Antalya İmplant tedaviniz için bizi seçebilirsiniz. Antalya da daha iyi Türkiye Diş İmplantları sağlıyoruz.

Diğer tedavilerimizden olan konularını da okumanızı tavsiye ederiz.

Modern ve hijyenik AB standartlarındaki kliniğimiz, güzel Akdeniz bölgesi tatil beldesi Antalya-Lara da yer almaktadır.

Dilek Aksu Güler - Kurucu Hekim

Antlara Dental Kliniği Tarihçesi

Kuruluş - 2005, Lara-Antalya, Türkiye

2005 yılında, Dt. Dilek Aksu Güler'in önderliğinde, Antalya Lara'da hastalarımızın hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, onların hayallerindeki gülümsemeyi olağanüstü tedavi ile gerçekleştirmek maksatlı kliniğimizi hizmete açtık.

Antalya'nın en iyi diş kliniklerinden Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Diş tedavilerine yeni bir konsept getirmek ve değerli müşterilerimize güzel ve mutlu gülümsemeler sağlamak için sağlık ve kozmetik görünüme odaklanan personelimiz ve diş hekimlerimiz ile canla başla çalıştık.

Amacımız diş hekimine gitmeden önce kendinizi rahatlatmaktı. Diş tedavileri asla korkutucu, stresli veya cesaret kırıcı olmayacaktır. Diş tedavilerinin ağrılı veya endişe ile dolu olması gerekmediğine inanıyoruz.

Büyüme & Uluslararası Camiada yerimizin alınması

Gülümsemeniz, görünüşünüzün en önemli yönlerinden biridir, ancak bu günlerde diş bakımı zor olduğu için iyi bir gülümsemeyi sürdürmek zor olabilir. Batı'daki diş hekimleri müşterilerinin ceplerinden daha fazlasını talep ederken, birçoğu Türkiye'deki diş turizminden yararlanmaya yöneliyor.

Misyonumuz, hastalarımıza hak ettiği üst düzey deneyimi sağlamak, olağanüstü tedavi ile hayallerindeki gülümsemeyi gerçekleştirmektir. Vizyonumuz, dünya çapındaki müşterilere fonksiyonel ve kaliteli kozmetik diş tedavisi hizmetleri sunmaktır.

O zamandan beri hizmetlerimize, dünya çapında yüksek standartlardaki tedavilere her zaman mükemmel ilgi gösterdik. Herkesi insan olarak önemsiyoruz ve duygularının olduğunun farkındayız.

Bu diş tedavilerini de dünyadaki diğer insanlara da kazandırmak için tüm bu fikir ve kavramları uluslararası bir düzeye taşıdık. Birçok yerli profesyonel tercüman ile çalışmaya başladık.

Dental Turizm, Antalya - Türkiye

Türkiye, diş turizminin giderek daha büyük bir rol oynamasıyla, dünyadaki medikal turizm pazarında hala küresel bir rakip haline gelmiştir. Antalya'ya tedavi amaçlı gelen hastaların yaklaşık beşte ikisi kaliteli diş tedavisi ve ayrıca kozmetik ve estetik yaptırmak için gelmektedir.

antlaradental hakkında

Türkiye'deki diş tedavilerinde büyük tasarruflar, Birleşik Krallık, Almanya, Danimarka, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İrlanda ve benzeri gibi kendi ülkesinde çok pahalı fiyatlara yapılabilmektedir. Türkiye'de medikal turizm, her yıl daha fazla hasta çeken en büyük büyüyen sektörlerden biridir.

Antlara Dental Diş Kliniği olarak bu alanda çok büyük bir rol oynuyoruz ve hastalarımızı burada diş tedavilerini yaparken nasıl daha mutlu edebilir, Türkiye'de en iyi diş deneyimini nasıl yaşatabiliriz konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gülüş Tasarımı Konsepti

Dijital gülüş tasarımı, sizi mutlu eden bir yazılım ortamında yüzünüze uygun bir gülüş tasarlamaktan ibarettir. Bu gülüş tasarımı süreci, dişlerinizin boyutunu ve şeklini düzenlemenizi sağlar. Bunların hepsi, uyum, denge ve yüz güzelliğini geliştirerek ve geliştirerek yüz hatlarınıza göre tam olarak tatmin olmak için yapılır. Bu, en sevdiğiniz diş şeklini seçebileceğiniz ve bunu bir 3D simülasyon aracılığıyla görselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Durumu teşhis etmek ve yeni hayalinizdeki gülümsemeyle ilgili gelecekteki sonuçların net bir vizyonunu bulmak için kullanıyoruz. Bir tedavi planı, yüz ve diş oranlarının analizine dayanır. Fotoğraflarınızı, videolarınızı, maketlerinizi, dişlerin, dudakların ve diş etlerinin birbirleriyle nasıl ilişkili olduğunu ve uzun vadede gülüşünüzü nasıl oluşturduklarını göstermek için kullanıyoruz.

Ve bu alanda hastalarımız için en iyi sonucu almak için kendimizi geliştirdik. Bu konsept gerçekten işe yarıyor ve size hayalinizdeki gülümsemeyi, diş tedavisiyle ilgili kişiselleştirilmiş çarenizi sunuyor. Bu da diş hekimliğini bir üst seviyeye taşıyor.

Asla Yetinmiyor ve İlerledikçe daha fazlasını arıyoruz! Sürekli Takip ve Gelişim - ARGE Faaliyetleri

Antalya'daki diş kliniğimizde hastalarımız üst düzey tedaviler, kapsamlı diş hizmetleri ve hayalini kurdukları Hollywood Smile deneyimlerini yaşıyorlar. Deneyimli ve yüksek nitelikli diş hekimimiz ve asistanlarımız, her zaman istediğiniz gülümsemeye kavuşmanız için ihtiyacınız olan tedaviyi size sağlıyorlar.

Burada üstün hasta bakımı ve olağanüstü klinik sonuçlar sunmak için kalite, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Bütünsel bir yaklaşım ve yenilikçi tedavilerle, diğer diş hekimlerinin imkansız olduğunu düşündüğü kişiselleştirilmiş gülümseme dönüşümlerini rutin olarak sağlıyoruz. Bu sayede Antalya'nın en iyilerinden birisi olmayı başardık.

Sizleri de kliniğimizde ağırlamak ve hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim Platformları

Antlara ile iletişime geçmenin üç basit yolu.

Ne zaman ve nasıl ihtiyacınız olursa olsun. Doğru tedaviyi bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kliniğinizde ilk değerlendirme veya randevu için bize resimler gönderin.

Diş Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz.

Antalya / Lara'da bulunan tam teşekküllü Antlara Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Formu